Noutati :

Ce fac anabolizantele cu organismul? Iata prin ce a trecut un tanar de 21 de ani din cauza bodybuilding-ului!

2 noiembrie, 2012 - 10:38 AM
Autor: Anonim      
Categorie: IT
2

Tanarul de 21 de ani a ajuns la o clinica din Germania cu rani pe piept cauzate de abuzul de substante anabolizante.

El a vrut sa obtina rezultatele cele mai bune intr-un timp scurt, dar nu a reusit decat sa aiba mari probleme de sanatate!

Asta a fost insa cea mai „buna” veste pentru tanarul ‘bodybuilder’, care a aflat ca a fost „atins” si de un alt efect secundar al folosirii steroizilor: micsorarea testiculelor.

Imaginile de mai jos prezinta transformarea dramatica prin care a trecut corpul sportivului in doar doua luni de zile.

Prima poza e facuta inainte de aparitia acneei, a doua in perioada „de varf”, iar a treia la sase saptamani dupa inceperea tratamentului cu antibiotice.

In ultima imagine se vede ca acneea incepuse sa dispara, dar acelasi lucru se poate spune si despre muschi, potrivit www.prosport.ro.



Informatiile publicate de opiniatimisoarei.ro pot fi preluate de alte publicatii online doar in limita a 500 de caractere si cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la aceasta regula constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratata ca atare.

Rating

  • 2comentarii

recomanda prietenilor

loading...

Pareri

  1. hahaha, a avut cea mai tare costumatie de halloween…

  2. Fat Frumos cu pieptu raios :))))