Dacăați fost martorii unui eveniment sauai unei situațiineobișnuitecare ar putea deveni subiect de știre, contactați-ne la[email protected], pe FBsau pe contul nostru deInstagram!
Informatiile publicate de opiniatimisoarei.ro pot fi preluate de alte publicatii online doar in limita a 500 de caractere si cu citarea sursei cu link activ. Orice abatere de la aceasta regula constituie o incalcare a Legii 8/1996 privind drepturile de autor si va fi tratata ca atare.
Bagă-ți în cu* teoriile conspiraționiste și marș la tăticul tău Putin în Rusia să-ți dea țâță să sugi, că ești prea jegos pentru țara asta și prea îi iei apărarea. Mai bine mergi tu frumos pe front și lupți pentru el, că oricum ești un jeg laș care venerează ruși
Acest incendiu ma duce cu gandul30.05.2026 - 17:59
la gandurile de ieri ale lui Spritz, adica cele alaturi de galatzeni. Cred ca de la Delia i se trage, de cand i-a spus ca “Cea mai tare din Carpatzi este Otzelul Galatzi”
Bine ca n-a ars si ceasul floral, ramaneam naibii cu un mecanism donat cu care n-ar mai fi avut nimeni ce sa faca. Oare mai functioneaza mecanismul ala, sau a ruginit printr-un depozit necorespunzator? Ghinion!
Pareri
Trebuie puși și acolo bolovani că nu iau foc.
“Atunci, Domnul a făcut să plouă peste Sodoma şi peste Gomora pucioasă şi foc de la Domnul din cer”
DUMNEZEU NU GLUMEȘTE! CUM A ARS SODOMA ȘI GOMORA AȘA VA ARDE ȘI TIMIȘOARA!
CINE PRIMEȘTE PĂCATUL, PRIMEȘTE ȘI URGIA!
Îhî
Si lumea a sodomit ai gomorit in continuare… si nu a mai ars nimic :). Poate a vazut Domnul ca e fain si a intors privirea
Nahat
Baiete… Esti idiot…?
prost ca noaptea :))) spalat pe creier de proasta Parascheeva si arsenie boca loca
De parca de la o țigară se face asa valvătaie.
S-au pus camere în tot orașul, sa îl salte pe cel care a pus focul!
o fi fost o drona “ruseasca” aruncata de pianistul cu mataranga ?!?
Bagă-ți în cu* teoriile conspiraționiste și marș la tăticul tău Putin în Rusia să-ți dea țâță să sugi, că ești prea jegos pentru țara asta și prea îi iei apărarea. Mai bine mergi tu frumos pe front și lupți pentru el, că oricum ești un jeg laș care venerează ruși
prost te-a fatat ma-ta
la gandurile de ieri ale lui Spritz, adica cele alaturi de galatzeni. Cred ca de la Delia i se trage, de cand i-a spus ca “Cea mai tare din Carpatzi este Otzelul Galatzi”
Bine ca n-a ars si ceasul floral, ramaneam naibii cu un mecanism donat cu care n-ar mai fi avut nimeni ce sa faca. Oare mai functioneaza mecanismul ala, sau a ruginit printr-un depozit necorespunzator? Ghinion!