Site icon Opinia Timisoarei

Mașină de curățenie a Primăriei Timișoara răsturnată. Trafic dat peste cap la intrarea în Giroc

Mașină de curățenie a Primăriei Timișoara răsturnată

Mașină de curățenie a Primăriei Timișoara răsturnată

TIMIȘOARA. O automaturatoare a firmei de salubrizare Salut a Primăriei Timișoara, distrusă într-un accident, marți dimineață.

CITEȘTE ȘI: A fost prins șoferul de BMW care a băgat o familie în spital, era cât pe ce să zboare cu mașina în Bega, la Timișoara, și a fugit. Imagini de la capturare. VIDEO

Utilajul de curățenie s-a răsturnat în mijlocul drumului în apropiere de primul sens giratoriu de la ieșirea din oraș către Giroc. Se pare ca de vina a fost o manevra imprudenta a soferului.

Din fericire, nimeni nu a fost rănit, însă pagubele sunt însemnate, iar traficul a fost dat peste cap.

***

Mai multe găsiți pe pagina noastră de Facebook opiniatimisoarei.ro!

Dacă ați fost martorii unui eveniment sau ai unei situații neobișnuite care ar putea deveni subiect de știre, contactați-ne la redactie@opiniatimisoarei.ro,  pe FB sau pe contul nostru de Instagram!

CITESTE SI: Afli primul tot ceea ce se intampla cu adevarat important in Timisoara si in regiune cu Aplicatia de stiri Opinia Timisoarei. 3 tipuri de alerte te tin mereu conectat la evenimente. Descarca gratuit Aplicatia OT aici!

 

Exit mobile version