Prima infrangere pentru ACS Poli in meciurile de pregatire: 1-2 cu FC Hunedoara! VEZI GALERIE FOTO!

TIMISOARA. Trupa lui Vali Velcea a fost invinsa de FC Hunedoara intr-un amical disputat pe stadionul ”Dan Paltinusanu”. ACS Poli a pierdut, scor 1-2, in fata hunedorenilor dupa un meci in care Miculescu a marcat in ultimul minut de joc.

Dupa ce de dimineata „satelitul” lui ACS Poli Timisoara a pierdut in fata celor de la Milenium Giarmata, nici jucatorii retinuti de Vali Velcea in prima echipa nu s-au descurcat mai bine in aceasta seara. Poparadu si compania au pierdut cu 1-2 in fata echipei de liga a III-a, FC Hunedoara. Singurul gol pentru banateni a fost marcat de Miculescu in ultimul minut de joc, dupa ce ACS Poli a fost condusa cu 2-0 prin golurile marcate de Pepenar(40′) si Buta(87′).